Do siedmiu medali zdobytych na Mistrzostwach Polski Juniorów i po dwóch medalach na Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców najmłodsi Kalibrowicze dołożyli 6 kolejnych krążków.

Ignacy Kaczmarek wygrał w konkurencji Pistolet sportowy 30+30. Po części dokładnej zajmował 11 miejsce, medal zdobył dzięki świetnemu strzelaniu w części szybkiej zdobywając 294 na 300 punktów. W tej samej konkurencji wysokie miejsca zajęli Paweł Sadowski (5 miejsce) i Mateusz Pugacewicz (6 miejsce). Kolejnego dnia Ignacy Kaczmarek zdobył srebro w pistolecie szybkostrzelnym.

Aleksandra Szutko zdobyła złoty medal w konkurencji karabin sportowy trzy postawy, w której wcześniej zdobyła złoty medal w Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn. Do dorobku medalowego dołożyła jeszcze brązowy krążek w konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc oraz 1 miejsce w Grand Prix w konkurencji karabin pneumatyczny.

Ignacy Kaczmarek w pistolecie i Aleksandra Szutko w karabinie zdobyli tytuły Najlepszego Zawodnika Olimpiady.

Do dorobku medalowego dorzucili się też Ewa Majdaniuk, która zdobyła srebro w Kpn 40 i Paweł Sadowski – brąz w Ppn 40. Oboje wyrównali swoje rekordy życiowe.

W imprezie towarzyszącej – „Finał Strzelania w Sieci” nasi reprezentanci, Paweł Sadowski w pistolecie i Adrian Dederko w karabinie, zajęli 2 miejsca w swoich konkurencjach.

UKS Kaliber Białystok w klasyfikacji klubowej zdobył 3 miejsce wśród 52 startujących klubów.

Serdecznie Gratulujemy wszystkim zawodnikom uczestniczącym w FOOM 2017.