Szanowni Państwo,

Prezes Zarządu Podlaskiej Federacji Organizacji Pozarządowych Pan Paweł Backiel oraz Prezes Zarządu Stowarzyszenia Europartner AKIE Pan Krzysztof Mnich mają zaszczyt zaprosić organizacje pozarządowe z województwa podlaskiego na  Kongres Chrześcijańskich Przedsiębiorców, który odbędzie się w  dniu 09.12.2017r. o godz.  9.00 w  Sali Kolumnowej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Będzie to spotkanie największych przedstawicieli świata biznesu, nauki, przedsiębiorców i parlamentarzystów zainteresowanych rozwojem gospodarczym Polski i oddziaływaniem katolickiej nauki społecznej na rozwój biznesu. Spotkanie będzie wspólnym poszukiwaniem takiego sposobu prowadzenia przedsiębiorstwa, które dba zarówno o jakość, produktywność, dochody jak i o człowieka, który jest podstawą i celem wypracowanych dóbr.

Na spotkaniu nie zabraknie również Pani Premier – Beaty Szydło.

 

Bądźmy tam razem i pozwólmy się zainspirować !!!  

 

Istnieje możliwość zorganizowanego wyjazdu grupowego. Koszt to jedyne 30zl/os .

 

Gwarantujemy sympatyczną atmosferę  a  wspólny wyjazd będzie szansą na zacieśnienie więzi między członkami Podlaskiej Federacji Organizacji Pozarządowych.

 

Zgłoszenia przyjmujemy  w terminie do 4 grudnia  br. na adres e-mailowy podlaskafederacja@gmail.com lub telefonicznie: tel.: 85 732 02 58/ kom.: 570 622 170.

Więcej informacji na stronie: http://kongreschrzescijanskichprzedsiebiorcow.pl

Zgodnie z wymogami Biura Ochrony Rządu, wymagana jest rejestracja uczestnictwa na stronie internetowej Konferencji.

Liczymy na Was !!!