fpiw-logo-2-npis-wiekszy2-1

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy  na I Forum Praw i Wolności, organizowane przez Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris we współpracy z Konfederacją Inicjatyw Pozarządowych Rzeczypospolitej oraz Stowarzyszeniem KoLiber.

Forum organizowane jest w związku z przypadającą w tym roku 70. rocznicą przyjęcia Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka i odbędzie się 9 czerwca 2018 roku w kompleksie konferencyjnym PGE Narodowego w Warszawie.

Zostało ono objęte Patronatem Honorowym Wicepremiera Rządu RP, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego Dr. Jarosława Gowina oraz Ministra Inwestycji i Rozwoju Dr. Jerzego Kwiecińskiego.

Tematem przewodnim Forum będą strategiczne problemy ustrojowe i wyzwania związane z ochroną praw człowieka oraz praw obywatelskich.

Udział w Forum jest bezpłatny. Rejestracja jest możliwa do dnia 4 czerwca br.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt na adres: konferencja@ordoiuris.pl.

Wszystkie szczegółowe informacje, w tym program oraz formularz zapisu znajduje się na stronie: www.fpiw.pl